Jump to content (skip navigation)

System YAMAHA Szkoła Muzyczna

System YSM jest jednym z największych systemów edukacji muzycznej na świecie, skupiający rocznie ok. 700 tys. uczniów. W Polsce jest obecnie około 11.000 uczniów w ok. 126 szkołach. Staramy się uświadomić rodzicom, że możliwie jak najwcześniej rozpoczęty i konsekwentnie kontynuowany muzyczny rozwój ich dziecka, jest najlepszą inwestycją w szczęśliwe, sensowne i bogate życie. Zgodnie z powiedzeniem: "Nigdy nie jest za późno" zachęcamy również dorosłych do tego, aby wzbogacili swoje życie poprzez czynne zajmowanie się muzyką w różnych jej formach, jak m. in. śpiew, czy gra na instrumencie.Dlaczego jest tak ważne, aby dziecko możliwie jak najwcześniej miało kontakt z muzyką? Badania wskazują, że muzyka i muzykowanie:

-wspierają społeczne zachowanie,

-wspierają rozwój inteligencji,

-wspierają wydajność mózgu,

-wspierają całościowy rozwój, jak żadne inne działania,

-wyraźnie zapobiegają słabej koncentracji.

Szkoły Muzyczne YAMAHA zapraszają ludzi w każdym wieku, aby sprzyjając własnemu rozwojowi zmierzyli się ze swoimi muzycznymi marzeniami i przeżywali radość płynącą z muzykowania.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej lekcji próbnej!!!

YAMAHA Szkoła Muzyczna w Dębicy

ul. Krakowska 34